Oferta dla Firm

Pałac Wojanów to renesansowa rezydencja, która została adaptowana na nowoczesne centrum szkoleniowo –konferencyjne.
 
Położenie
Obiekt jest malowniczo położony w sercu Doliny Pałaców i Ogrodów u podnóża Karkonoszy, w odległości 7 km na południowy wschód od centrum Jeleniej Góry w pobliżu traktu komunikacyjnego Warszawa – Praga. Do Pałacu prowadzi czytelna sieć znaków informacyjnych z kierunków: Kamienna Góra, Kowary, Karpacz, Szklarska Poręba, Zgorzelec, Świerzawa, Wrocław. Dogodny dojazd z największych polskich miast takich jak Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Gdańsk czy Warszawa jest jednym z atutów obiektu. Dojazd z dworca PKP w Jeleniej Górze zajmuje jedynie 10 minut a z lokalnego trawiastego lotniska aeroklubu niecałe 5 minut.
 
Obiekt i infrastruktura
Do dyspozycji Gości jest ogrodzony kompleks budynków wraz z otaczającym go 16 hektarowym parkiem historycznym. Od wschodu i południa granicę rezydencji wyznacza koryto rzeki Bóbr, co w jeszcze większym stopniu podnosi atrakcyjność pałacu. Park jest tak zaprojektowany, aby można było w nim realizować dowolne imprezy plenerowe. Posiadamy kompletną infrastrukturę techniczną i wszelkie niezbędne media.
 
Teren i obiekty są w zasięgu bezprzewodowego Internetu. W każdym z pokoi jest dodatkowe gniazdo sieciowe, telewizja satelitarna, telefon. Pozostały sprzęt specjalistyczny (faksy, drukarki, skanery, kopiarki, okablowanie, zasilacze, itp.) udostępniany jest na życzenie Gości.

Pokoje
Pałac oferuje noclegi w 11 luksusowych apartamentach i 81 komfortowych pokojach jedno-, dwu-, trzy-, i czteroosobowych o stylizowanym wystroju, wyposażonych w łazienkę, TV satelitarną, telefon i łącze Internetowe. W naszych pokojach przyjąć możemy grupy do 225 osób.
 
Atrakcje w Pałacu
Obiekt posiada szerokie zaplecze rekreacyjne. W cenie noclegu wliczone jest korzystanie z osiemnastometrowego basenu, sauny fińskiej i tureckiej, jacuzzi, oraz fitness. Dodatkowo, obiekt posiada dwa korty tenisowe, boisko do siatkówki i koszykówki, wynajem rowerów, bilard, stoły do tenisa stołowego.
 
Pałacowe SPA oferuje szeroką gamę zabiegów i masaży. Dla grup proponujemy specjalne oferty i pakiety.
 
Na życzenie Klienta zajmujemy się także organizacją dodatkowych atrakcji.
 
Sale konferencyjne
Pałac Wojanów oferuje 7 sal biznesowo-konferencyjnych, w których można przygotować kameralne spotkania dla około 15 osób, szkolenia dla 50 uczestników czy konferencje i konwencje dla 300 osób.
 
Gastronomia
Szerokie zaplecze gastronomiczne daje możliwość zorganizowania różnorodnych imprez i eventów. W salach restauracyjnych i bankietowych przygotujemy uroczystości dla 250 osób a w historycznym parku pikniki i imprezy plenerowe do 3 tyś. osób.
 
Szef kuchni proponuje różnorodne menu:
- obiady i kolacje serwowane już od 60 zł/os.
- bufety tematyczne już od 65 zł/os.
- uroczyste kolacje i bankiety już od 100 zł/os.
- uczty biesiadne już od 120 zł/os.
- kolacje grillowe już od 70 zł/os.
- Poczęstunki kawowe już od 15 zł/os.
 
Parking
Na teren obiektu prowadzą niezależne bramy, pozwalające na nieuciążliwe działania logistyczne w dowolnej skali. Dla samochodów przygotowany jest bezpłatny, ogrodzony i monitorowany parking główny na ponad 100 samochodów. Na ogrodzonym dodatkowym terenie zielonym jesteśmy w stanie ulokować drugie tyle pojazdów.