Nasze Pokoje

Stylowe wnętrza podkreślają zabytkowy charakter obiektu. Do dyspozycji Gości oddajemy 222 miejsca hotelowe w 92 przestronnych pokojach i apartamentach. Każdy z nich jest inny i niepowtarzalny.

W głównym budynku Pałacu wszystkie wnętrza zostały wyposażone w oryginalne zabytkowe meble. Każdy apartament i pokój pałacowy jest wyjątkowy i charakteryzuje się indywidualnym wystrojem. Przestronne pomieszczenia posiadają dużą sypialnię, salonik dzienny ulokowany w jednej z czterech wież oraz komfortowe łazienki z prysznicem lub wanną. Uroku pobytowi w głównym budynku pałacu dodaje także wspaniały widok na pałacowy park i panoramę okolicznych gór.

Pozostałe budynki historyczne otaczające dziedziniec oferują nocleg w wygodnych pokojach utrzymanych w klimatach karkonoskich.  Wnętrza wszystkich pokoi zostały zaprojektowane tak, aby spełniać oczekiwania Gości konferencyjnych, indywidualnych i rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy łóżeczka dziecięce i dostawki. Dodatkowo, proponujemy także menu dziecięce, opiekę nad dziećmi oraz  zajęcia na basenie dla najmłodszych i plac zabaw.

Obiekt przygotowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych w trzech przestronnych pokojach z dostępem do szerokiej windy.

Pokoje wyposażone są w:

  • TV-sat
  • Łącze internetowe
  • Telefon

 

 


CENNIK POKOI

POKOJE PAŁAC OFICYNY  
1-osobowy 500 PLN 390 PLN
2-osobowy 610 PLN 500 PLN
3-osobowy - 700 PLN
4-osobowy - 800 PLN
Apartamenty pałacowe 1300 PLN -
Apartamenty pałacowe Lux 1800 PLN -
Apartamenty hotelowe - 650 PLN
Dostawki 180 PLN 180 PLN  

Ceny noclegu obejmują śniadanie, korzystanie z basenu, sauny, fitness, jacuzzi oraz podatek VAT.

Zniżki dla dzieci:
- dzieci do lat 4, śpiące z rodzicami- bezpłatnie, łóżeczko dla dziecka - 60 zł
- dzieci do 10 lat - 50% rabatu
- dostawka (dzieci powyżej 10 roku życia i dorośli) - 120 zł.