Restauracje

Nasze restauracje to smak minionych epok ze szczyptą finezji i elegancji.

W centralnej części Pałacu mieści się Restauracja Ogrodowa, której wnętrze nawiązuje do epoki romantyzmu, kiedy to właścicielami obiektu byli księżniczka Luiza i Fryderyk Niderlandzki. Do restauracji należy także rozległy taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na piękny zabytkowy park oraz szczyt Śnieżki w Karkonoszach.

W tak harmonijnie zaaranżowanym otoczeniu mogą Państwo rozkoszować się specjałami kuchni europejskiej przygotowanymi przez naszego Szefa Kuchni i delektować się pieczołowicie dobranymi winami oraz innymi alkoholami.

Zapraszamy także do Restauracji Kasztanowej znajdującej się w budynku Stajni, gdzie pod krzyżowym sklepieniem tej historycznej sali  zaserwujemy uroczystą kolację lub bankiet dla 250 osób oraz zorganizujemy raut dla 400 Gości.
 
W Ogrodzie Francuski z grillem można zorganizować biesiady na świeżym powietrzu. Potrawy z grilla mogą być wzbogacone o specjalne dania takie jak pieczone prosię, świnię, udziec lub wiejski bufet ze swojskim jadłem.
 
Kawiarnia z tarasem znajdująca się w hallu recepcyjnym obok centrum rekreacji, to miejsce, gdzie przy aromatycznej kawie i smakowitym deserze, można delektować się chwilą spędzoną na lekturze aktualnej prasy, bądź zapoznać się z historią obiektu i dokumentacją procesu rekonstrukcji Pałacu Wojanów.